PLASTIKOWE KARTY BIBLIOTECZNE

Produkujemy plastikowe karty biblioteczne od wielu lat. Doradzamy, pomagamy, wyjaśniamy – dlatego klienci zawsze do nas wracają. Wspólnie poprawiamy a często i sporządzamy projekty karty czytelnika. Zależy nam by każda z bibliotek mogła pochwalić się nie tylko piękną starannie wykonana ale i trwałą kartą identyfikacyjną. Jakość i wytrzymałość produkowanej przez nas plastikowej karty bibliotecznej jest identyczna z karta bankomatową. Czytaj więcej

Cena od 0,40 / szt *

Nasze plastikowe karty biblioteczne obsługują każdy system :
  • Sowa,
  • MAK,
  • MAK+,
  • Mateusz,
  • Libra,
  • Aleph, Prolib, Patron, Horizon, Virtua) i inne
Plastikowe karty biblioteczne

 * cena zależy od zamówionej ilości i opcji dodatkowych

 
Wyślij zapytanie.

*

*

*

Przez lata naszej działalności wyprodukowaliśmy już miliony kart. Cieszymy się zaufaniem i szacunkiem naszych klientów, terminowo i starannie realizując każde zamówienia. Dlatego tez grono bibliotek które obsługujemy zwiększa się z dnia na dzień i co bardzo cieszy głównie z tego powodu,że klienci polecają sobie nasze usługi.

Aby nie być gołosłownym zapraszamy Państwa na naszą stronę na znaczek facebooka gdzie z przyjemnością szczycimy się dobrymi opiniami kontrahentów. Jesteśmy z tego naprawdę dumni.

Jako producent możemy sobie pozwolić na maksymalne skrócenie terminów realizacji zachowując jednocześnie najniższą na rynku cenę. Rozwiązujemy  wszystkie problemy „od ręki”. Brak projektu- to nie problem :-).

Nasi graficy stworzą plastikową kartę biblioteczną według Państwa wskazówek. Zapraszamy do kontaktu


CIEKAWE AKCESORIA DO KART PLASTIKOWYCH

karty biblioteczne - smycz

SMYCZE REKLAMOWE

Plastikowe karty biblioteczne klipsy

KLIPSY

Plastikowe karty biblioteczne

ETUI PLASTIKOWE

łańcuszek na plastikowe karty biblioteczne

ŁAŃCUSZKI KULKOWE

Plastikowe karty biblioteczne to  proste w użytkowaniu zestandaryzowane rozwiązanie. Można je bez problemu przechowywać w portfelu.Są trwałe, odporne na zniszczenie a przede wszystkim ułatwiają pracę bibliotekarzom. Dlatego też coraz więcej bibliotek decyduje się na wprowadzenie plastikowych kart bibliotecznych. To koszt który warto ponieść. W perspektywie kilku lat wydatek zaprocentuje. Brak konieczności wymiany zniszczonych nośników papierowych oszczędza zarówno pieniądze jak i czas oraz formalności z tym związane.