AKCESORIA DO KART PLASTIKOWYCH

SMYCZE akcesoria do kart plastikowych

Podstawowe akcesoria do kart plastikowych to smycze reklamowe. Każda smycz to nie tylko gadżet, ale przede wszystkim doskonała powierzchnia reklamowa dzięki której możemy promować firmę, wydarzenie czy konkretny produkt. W zależności od dostępnego budżetu nadruku dokonuje się na różnej grubości taśmie (10, 15 lub 20 mm). Smycz dodatkowo może zostać wyposażona w karabińczyki, dodatkowe złączki bezpieczeństwa czy uchwyt na telefon.

W przypadku kart plastikowych konieczne jest skorzystanie z etui lub wykonanie specjalnych otworów.

Specyfikacja:

 • szerokość od 10mm – 30 mm
 • 7 rodzajów zakończeń
 • bezpieczne zapięcie/umożliwiające zerwanie smyczy
 • cena od 1,50 PLN netto/ szt.
smycz zwijana

Smycz zwijana/skipass/jojo

Smycz typu skipass to niezwykle wygodne, akcesorium do identyfikatorów, karnetów narciarskich kluczy i innych przedmiotów. Jojo zakończone plastikowym paskiem umożliwia „przewleczenie” przez otwór w karcie. Metalowy haczyk pozwoli na bezpieczne i pewne przymocowanie karty do paska, szlufki czy kieszeni.
 Specyfikacja:
 • długość przewodu 63 cm
 • uchwyt metal i PVC
 • cena:  od 4,50 PLN netto/ szt.
plastikowe etui do kart

ETUI / HOLDERY

Etui to sprawdzony sposób na dodatkowe zabezpieczenie kart plastikowych przed zniszczeniem. Twarde etui plastikowe  wykorzystuje się w przypadku identyfikatorów plastikowych, które ze względu na intensywne użytkowanie są szczególnie narażone na uszkodzenia. Holder miękki z folii stosujemy podczas jednorazowych wydarzeń.

Specyfikacja:

 • wymiar 86 x 54 mm
 • mocowanie pion/poziom
 • cena od 1,20 PLN netto folia twarda/ od 0,60 PLN netto folia miękka
etui do kart plastikowych - folia
kulkowy łańcuszek do kart

ŁAŃCUSZKI KULKOWE DO KART

Nie zawsze istnieje potrzeba dodatkowej reklamy, a niska cena oraz użyteczność produktu  stanowią czynnik wiodący. Wówczas  smycze można zamienić na łańcuszki kulkowe, które chociaż nie posiadają nadruków świetnie wywiązują się z nadanej im roli. Każdy łańcuszek może być dowolnej długości i może posiadać dodatkowe zamknięcie. Dobrym pomysłem jest połączenie łańcuszka kulkowego z etui – w innym wypadku należy pamiętać o wykonaniu otworów na karcie lub identyfikatorze plastikowym.

cena od 2,75 PLN netto /szt

łańcuszek do kart
Magnesy do mocowania identyfikatorów

Magnesy do mocowania identyfikatorów

Eleganckie i niewidoczne mocowanie identyfikatora możliwe jest wyłącznie przy zastosowaniu magnesów. Korzystają z tego rozwiązania przed wszystkim pracownicy, rzadziej  wystawcy na targach. Jak to działa? Na rewersie karty w procesie produkcji naklejamy metalową blaszkę. Posiadacz identyfikatora mocuje kartę do odzieży wsuwając magnesy między kartę a tkaninę ubioru…. ….i gotowe. Szybko łatwo i przyjemnie 🙂 .

Specyfikacja

 • magnesy w metalowej obejmie – 2 szt.
 • blaszka z taśmą samoprzylepną
 • cena: od 4,50 PLN netto/komplet
klips z agrafką

Klipsy z agrafką

Klipsy mocujemy do karty plastikowej na dwustronnej taśmie klejącej.

Specyfikacja:

 • metalowy klips sprężynujący z agrafką
 • mocowany na plastikowej płytce samoprzylepnej
 • opakowanie 100 sztuk
 • cena: od 15 PLN netto/10 szt.

KLIPSY

Jeżeli np. ze względu na ograniczenia budżetowe rezygnujemy zarówno z zakupu etui jaki i wykonania na kartach otworu, a mimo to potrzebujemy zamocować kartę do ubrania lub smyczy to koniecznym będzie zakup klipsów. Gripper (po lewej) to uchwyt do kart plastikowych który eliminuje potrzebę wykonania otworu, a klips (po prawej) to tanie rozwiązanie do mocowania np. identyfikatorów biurowych.

czytnik do kart magnetycznych

CZYTNIKI I SKANERY

Wszystkie karty plastikowe wyposażone w nośniki danych potrzebują do właściwego funkcjonowania odpowiednich urządzeń. Zazwyczaj stanowią one element większego systemu informatycznego, ale często taniej można kupić je oddzielnie. Należy pamiętać, że każdy rodzaj nośnika wymaga innego czytnika i tak zupełnie inne urządzenia służą do kart magnetycznych a inne do kart zbliżeniowych. Specyficznym rodzajem czytnika są skanery kodów kreskowych które w domowych warunkach można zastąpić obecnie telefonami komórkowymi.

Cena do negocjacji – krakowskim targiem 🙂 . Kontakt

czytnik do kart z kodem kreskowym

DRUKARKI DO KART

Drukarki do kart plastikowych służą do zadruku pojedynczych sztuk kart. Tańsze, wykorzystujące termo-druk najczęściej kupowane są w przypadku konieczności personalizacji dokonywanej podczas wydawania kart. Natomiast re-transferowe to znacznie większy „kaliber” zapewniający druk w pełnym kolorze, ale to też dużo wyższe koszty samego urządzenia jak i materiałów eksploatacyjnych.

Cena zależy od typu drukarki. Prosimy o kontakt

POTRZEBNE AKCESORIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

… zapewnimy fachową pomoc.

 

 

 

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu KC, podane ceny są orientacyjne i zależą m.in. od wielkości  zamówienia