Karty przeźroczyste – gwarancja oryginalności

 

Produkowane przez nas karty przeźroczyste, (czy też przezroczyste – w zależności od regionu Polski) drukowane są na specjalnej transparentnej folii o wyjątkowej przejrzystości przy zachowaniu standardowej grubości kart plastikowych czyli 0,76 mm. karty przezroczyste z paskiem magnetycznymGwarantuje to nie tylko bardzo wysoką jakość i trwałość, ale przede wszystkim to, że karty będą solidne wykonane i bez wątpienia każdy zauważy różnice pomiędzy naszymi produktem, a uboższymi wersjami. A przecież karty przeźroczyste wybierane są właśnie aby stworzyć odpowiednie wrażenie i wywołać „EFEKT WOW” u osób które taką kartę otrzymają.

Najbardziej oczywistym wykorzystaniem „przeźroczystości” jest nadruk na jednej stronie karty w taki sposób aby grafika czy napisy pomimo nadanego koloru również przepuszczały światło. Takie karty są jednostronne i używane najczęściej jako proste wizytówki przeźroczyste.

Najlepsze i najciekawsze efekty uzyskuje się jednak dzięki wydrukom dwustronnym, gdzie tylko część karty pozostaje przeźroczysta. W tym wypadku poza nadrukiem w pełnym kolorze konieczny jest dodatkowy nadruk w kolorze białym pod grafiką (w palecie CMYK kolor biały nie występuje i jest od to po prostu kolorem podłoża, które w tym wypadku jest nie białe a przeźroczyste). To doskonały sposób na stworzenie wyjątkowych kart, które wyróżnią firmę, produkt lub konkretną osobę na tle konkurencji.

Oczywiście w związku z tym że nasze karty przeźroczyste są produkowane dokładnie tak samo jak karty bankomatowe czy kredytowe to każdy nadruk zabezpieczony jest laminatem (nieusuwalna grafika) i mamy możliwość umieszczenia dowolnych elementów takich jak w przypadku kart plastikowych.

Przed rozpoczęciem prac projektowych najlepiej skontaktować się z naszymi handlowcami, którzy udzielą szczegółowych wskazówek i informacji jak najlepiej wykorzystać efekt przeźroczystości kart plastikowych.

 


CZĘSTO WYKORZYSTYWANE DODATKI


Produkowane przez nas karty przeźroczyste mogą zostać wyposażone w dowolne elementy dodatkowe. Najczęściej jednak umieszcza się na nich kodowany pasek magnetyczny, personalizację oraz pasek do podpisu.

karty przezroczyste z paskiem do podpisu
karty przezroczyste z personalizacja
karty przezroczyste z paskiem magnetycznym

Zastosowanie

Wizytówki przeźroczyste

karta przezroczysta z nadrukiem obustronnym

W dzisiejszych czasach prawie każdy kto utrzymuje relacje biznesowe posiada co najmniej jedną swoją wizytówkę. Jak sprawić aby była ona jednocześnie elegancka, ciekawa ale także wyróżniała się na tle setek takich samych białych kartoników? Przede wszystkim wizytówki w kształcie kart plastikowych są znacznie trwalsze i masywniejsze, a jeśli zapewnimy im wyjątkowy wygląd z pewnością zagoszczą na długo w portfelach naszych klientów i kontrahentów. Co istotne te najbardziej atrakcyjne są pokazywane znajomym i współpracownikom przy okazji utrwalając nasze dane czy logo firmy. Wizytówki przeźroczyste to jeden ze skuteczniejszych sposobów na zapewnienie sobie wyróżnienia. Jeśli masz pomysł, ale nie potrafisz go zrealizować skontaktuj się z nami.