IDENTYFIKATORY KONFERENCYJNE

identyfikatory event

identyfikatory konferencyjne

SPECYFIKACJA:

Identyfikatory na konferencje – wymiary:

  • 54 x 86 mm
  • 86 x 54 mm
  • 80 x 120mm
  • inne niestandardowe

Grubość
0.76 mm

Laminacja:
folia PVC (błysk lub mat)

Właściwie nie ma żadnej większej imprezy, konferencji, koncertu czy wydarzenia sportowego bez identyfikatorów. Coraz częściej w takie personalizowane plakietki wyposażani są nie tylko organizatorzy i służby, ale także wszyscy uczestnicy wydarzenia. Dzięki nim bardzo łatwo identyfikować poszczególne osoby posiadające bilety czy przynależące do konkretnej grupy. Dodatkowo identyfikatory konferencyjne oraz eventowe zawierają podstawowe informacje takie jak mapy, dane kontaktowe, program czy… reklamy sponsorów.

spotkanie konferencyjne

PLASTIKOWE PLAKIETKI – ZALETY

Podstawową zaletą produkowanych przez nas identyfikatorów konferencyjnych jest ich wysoka trwałość i jakość nadruku.

Identyfikatory na konferencje i festiwale powinny spełniać swoją funkcję nie tylko w dniu ich odbiory od producenta, ale przez całe wydarzenie. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest zakup laminowanych plastikowych plakietek, które wyprodukowane są według tych samych standardów które obowiązują podczas druku kart bankowych.


PODSTAWOWE FUNKCJE

Wydawać się może że identyfikatory na imprezach spełniają tylko jedną funkcje – identyfikują posiadacza takiej plakietki. W rzeczywistości pozwalają także na lepszą organizację odpowiednim służbom oraz informują o funkcji danej osoby (uczestnik, organizator, ochrona czy sprawdzanie biletów). Natomiast jeśli karty zostaną wyposażone w dodatkową elektronikę umożliwiają także dostęp do pomieszczeń lub urządzeń.

Ważną, chociaż często pomijaną kwestią jest także fakt co dzieje się z takimi plakietkami po imprezie. Jeśli zadbaliśmy o wyjątkowy projekt graficzny, wyróżniliśmy imiennie każdego uczestnika to mogą stać się one doskonałą pamiątką, ale też trwałą reklamą sponsorów, wydarzeń lub konkretnych produktów.


IDENTYFIKATORY KONFERENCYJNE – PODZIAŁ

…ze względu na wymiar.

Standardowe karty o wymiarach 86 x 54 mm, których podstawową zaletą jest niska cena oraz uniwersalny rozmiar umożliwiający dużo łatwiejsze przechowywanie czy dokupienie etui. Do wad można zaliczyć stosunkowo małą przestrzeń do nadruku i mniejszą widoczność.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku wprowadziliśmy także znacznie większe identyfikatory na konferencje o wymiarach 120 x 80 mm, stanowiące kompromis pomiędzy rozmiarem powierzchnią do nadruku, widocznością i wagą. Większe plakietki plastikowe byłyby mniej poręczne, a zawieszone na szyi mogłyby ciążyć i przeszkadzać.

…nadruk i personalizacja

Podczas mniejszych wydarzeń, gdy wcześniej znamy listę uczestników (a czasem nawet posiadamy ich zdjęcia) warto zlecić produkcję identyfikatorów personalizowanych, czyli poza stałą grafiką naniesione zostają także dane personalne, stanowisko lub specjalne numery. Często jednak dane uczestników poznajemy dopiero tuż przed wydarzeniem – wtedy można wydrukować tzw. blankiety (karty ze stałą grafiką) i personalizować je specjalnymi drukarkami do kart podczas wydawania. Wiąże się to oczywiście z koniecznością zakupu (wypożyczenia) urządzenia oraz przeszkoleniem osób do obsługi całego procesu.
Można także zlecić numerowane identyfikatory z góry określonymi funkcjami (np. ORGANIZATOR, UCZESTNIK, OCHRONA) które wydawane są na okaziciela.

…układ

Tutaj sprawa właściwie jest oczywista, ale nasze doświadczenie podpowiada, że część klientów zapomina o możliwości ustawienia identyfikatorów zarówno w pionie jak i poziomie. Orientacja nie wpływa na możliwości personalizacji czy zamieszczania dodatkowych elementów.

imienna plakietka plastikowa duża 120x80
identyfikator na konferencje ze zdjęciem
plastikowy identyfikator na konferencje

IDENTYFIKATORY NA KONFERENCJE – NIEZBĘDNE DODATKI


 

identyfikatorySMYCZE REKLAMOWE

ZWIJANA SMYCZ/ SKIPASS

ZAKOŃCZENIA 

DRUKARKA DO BIEŻĄCEJ PERSONALIZACJI

MAGNESY

identyfikatory plastikowe

ETUI TWARDE

ETUI Z KLIPSEM I AGRAFKĄ

FOLIOPIS