SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Dział Handlowy  polska eng 

Marcin

 

 komorka+48 505-44-88-82

       marcin.doniec@cardon.pl

o mnie

Konkret, rzeczowość oraz wieloletnie doświadczenie w branży kart plastikowych. Rynek ten nie ma przed nim tajemnic i potrafi doradzić w każdej kwestii. Właściwie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Dział Handlowy  polska eng 

Zespół

 

 komorka+48 12 222-50-27

       biuro@cardon.pl

o mnie

Handlowcy z zamiłowania, lubiący każdego klienta, młodzi i nie całkiem… ale wszechstroni i zawsze pomocni.

Dział Finansowy  polska eng

Agnieszka

 

 komorka+48 505-97-19-69

       a.doniec@cardon.pl

o mnie

Cyfry, liczby i morze danych to jej żywioł. Naście lat pracy w zarządach topowych krakowskich firm sprawia, że czujemy się zaopiekowani i bezpieczni w kontekście ciągłych zmian podatkowch.  Dobrze zna rownież kulisy produkcji kart….tak,że jezeli nie u naszych handlowców „zajęte” tu tez uzyskasz informację.

Dział ITpolska eng

Kacper

 

stacjonarny+48 12 222-50-27

   it@cardon.pl

o mnie

Nasz człowiek od IT z zamiłowaniem: instaluje, uaktualnia, odwiesza zawieszone ale też … dba o stroną internetową, wspomaga dział graficzn. Nie nerd,  lubiący każdego klient. Młody, ale wszechstronny. Świeże pomysły, zamiłowanie do grafiki i nowych technologii wnosi max energii. W wolnych chwilach zgłębia jezyki programowania i …imprezuje.

 Dział Graficznypolska eng

 

 

 

stacjonarny+48 12 222-50-27

   grafik@cardon.pl

o mnie

Tajemniczy pan A. – jak każdy grafik zawsze bardzo zajęty tajemnymi działaniami, które rozumie tylko on sam. Jednak głowę ma pełną pomysłów a do każdego projektu podchodzi indywidualnie aby zapewnić unikalne rozwiązania dla naszych klientów.

Sekretariatpolska eng

 

 

 

stacjonarny +48 12 222-50-27

   biuro@cardon.pl

 

o nas

Wszelkiego rodzaju sprawy związane z funkcjonowaniem biura, marketingiem, ale także zamówieniami czy zapytaniami. Jeśli nie wiesz z kim nawiązać kontakt to tutaj powinieneś skierować swoje pierwsze kroki.

 

Zapraszamy również do naszego biura

 

…gdzie przy kawie omówimy wszystkie pomysły

kawa :)

ul. Kurczaba 25

30-868 Kraków

NIP: 6791835223

REGON: 121023102


 


Numer rachunku bankowego : 36 1140 2004 0000 3102 7777 0806


 

Może jeszcze na zakończenie parę słów o nas, o nas osobiście. Nie obawiamy się nietypowych zleceń ponieważ nasi pracownicy mają nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży kart plastikowych ale także bardzo szeroką wiedzę w dziedzinie poligrafii. Dzięki temu oraz stałej współpracy z firmami z różnych sektorów wiemy jakie rozwiązania są najlepsze dla danej branży, znamy aktualne trendy a co za tym idzie potrafimy  doradzić optymalne rozwiązanie które wpasuje się w stylistykę i potrzeby Państwa firmy. Naszymi stałymi klientami są m. innymi hotele, restauracje, supermarkety, biblioteki, apteki, kluby fitness, towarzystwa ubezpieczeniowe, banki i wiele innych.

Stawiamy na najwyższe standardy obsługi, profesjonalizm, szybkość działania i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników.