FAQ

Odpowiadamy na pytania jak zamówić kartę plastikową

                                      Jak zamówić karty plastikowe biblioteczne?

  Jak zamówić identyfikatory?

     Jak zamówić karty RFID?

 

Nie wiem jaką kartę zamówić, potrzebuję pomocy technicznej.

Jeżeli pomysł na kartę jest nowy i nigdy wcześniej nie zamawiali Państwo kart plastikowych, najlepiej odbyć rozmowę z jednym z naszych specjalistów, który odpowie na wszystkie pytania a także doradzi najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie: dział handlowy tel.+48 12 222-50-27 e-mail: biuro@cardon.pl lub szef działu Marcin tel. 505-44-88-82 e-mail: marcin.doniec@cardon.pl Warto także odwiedzić stronę https://www.cardon.com.pl/karty-plastikowe-sklep aby uzyskać więcej informacji .

Jak długi jest czas oczekiwania na realizacje zamówienia?

Orientacyjny termin realizacji dla większości zleceń to 7-14 dni. Zależy on od wielkości zlecenia oraz od tego co dokładnie znajduje się na karcie. Termin realizacji potwierdzamy każdorazowo przy przyjęciu zamówienia. W miarę możliwości produkcyjnych przyjmujemy również zlecenia ekspresowe.

Ile powinienem zamówić kart aby mi się to najbardziej opłacało ?

Cena jednostkowa karty zależy bezpośrednio od wielkości zamówienia. Im zamówienie większe tym koszt sztuki będzie spadał. Z reguły sugerujemy aby klient zdecydował się na min 100 szt., wówczas koszty produkcji znacząco spadają. Wiemy oczywiście że muszą Państwo wziąć pod uwagę ilości klientów, którzy mają być obdarowani lub kupią kartę oraz zasięg akcji marketingowej dlatego realizujemy również mniejsze zlecenia Na pewno warto jednak zamówić karty z „zapasem”, tak aby wystarczyły na co najmniej klika miesięcy. Można tez zamówić karty bazowe bez danych klientów, będziemy personalizowali je na bieżąco danymi klientów które otrzymamy od Państwa.

Jaka jest cena karty?

Orientacyjne ceny podaliśmy w zakładce Cennik ogólnyPodanie dokładnej ceny jest bardzo trudne. Cena zależy od wielu czynników takich jak na przykład : nakład czy dodatkowe opcje(pasek magnetyczny, moduł RFID, użyte farby) Dlatego prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania wyceny i ewentualnych sugestii. Ogólnie do działu handlowego  e-mail: biuro@cardon.pl lub bezpośrednio do szefa działu Marcina Doniec, e-mail: marcin.doniec@cardon.pl

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?

Nie ma żadnych ograniczeń. Można zamówić dowolną ilość od jednej jednej sztuki do kilkunastu tysięcy. Wielkość zamówienia ma jednak wpływ na cenę pojedynczej karty. Im zamówienie większe tym cena jednostkowa będzie niższa.

Widziałem kartę która mi się bardzo podobała, czy mogę zamówić podobną?

Nie ma problemu, prosimy tylko dokładnie opisać kartę i jakie elementy zawierała. Pomocne będzie zdjęcie, zrobione nawet telefonem komórkowym. Przygotujemy projekt z Państwa grafiką zawierający podobne elementy.

Czy mój projekt jest odpowiednio przygotowany?

Najlepiej przesłać projekt bezpośrednio do jednego z handlowców, który przekaże go do działu graficznego. Grafik sprawdzi projekt i jeżeli będą konieczne poprawki skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.  Wytyczne do sporządzenia projektu

Co w przypadku gdy nie mam projektu graficznego?

W razie braku projektu można go wykonać we własnym zakresie lub zlecić zaprzyjaźnionemu studiu graficznemu według wytycznych zawartych na stronie Jak przygotować projekt. Bardzo często to my robimy projekty.  W cenie opracowujemy 2 lub trzy warianty i przedstawiamy Państwu do wyboru.

Co jest potrzebne żeby zamówić kartę?

Aby złożyć zamówienie potrzebny jest przede wszystkim projekt graficzny wykonany w programie graficznym np. Corel Draw lub Adobe Ilustrator.

Ile kosztuje wysyłka?

Koszt wysyłki na terenie całej Polski to 25 zł (zamówienia do 5tys. sztuk). Towar dostarcza firma UPS lub DPD (do wyboru). Na życzenie klienta wysyłamy również pojedyncze sztuki listem zwykłym lub poleconym

Czy jest możliwy odbiór osobisty?

Oczywiście zapraszamy do biura handlowego firmy w Krakowie przy ul. Kurczaba 25 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W wyjątkowych sytuacjach możliwy jest odbiór w innych godzinach, po wcześniejszym umówieniu.