PIERWSZE ZAMÓWIENIE? ZASTANAWIASZ SIĘ OD CZEGO ZACZĄĆ?

SPRAWDŹ NASZ MINI PRZEWODNIK

Co jest potrzebne aby zamówić kartę ?

Aby zamówić kartę potrzebny jest przede wszystkim projekt graficzny wykonany w programie graficznym np. Corel Draw lub Adobe Ilustrator.

Co w przypadku gdy nie mam projektu graficznego ?

W razie braku projektu można go wykonać we własnym zakresie lub zlecić zaprzyjaźnionemu studiu graficznemu według wytycznych zawartych na stronie Jak przygotować projekt. Innym rozwiązaniem jest zamówienie projektu w naszej firmie. Gwarantujemy indywidualne podejście i dobrą cenę.

Czy mój projekt jest odpowiednio przygotowany ?

Najlepiej przesłać projekt bezpośrednio do jednego z handlowców, który przekaże go do działu graficznego. Grafik sprawdzi projekt i jeżeli będą konieczne poprawki skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.  Wytyczne do sporządzenia projektu

Nie wiem jaką kartę zamówić, potrzebuję pomocy technicznej.

Jeżeli pomysł na kartę jest nowy i nigdy wcześniej nie zamawiali Państwo kart, najlepiej odbyć rozmowę z jednym z naszych specjalistów, który odpowie na wszystkie pytania a także doradzi najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie:

Piotr  tel.+48 12 222-50-27   e-mail: piotr.paciorek@cardon.pl

Marcin tel. 505-44-88-82       e-mail: marcin.doniec@cardon.pl

Warto także odwiedzić stronę karty plastikowe aby uzyskać więcej informacji o tym małym produkcie.

Widziałem kartę która mi się bardzo podobała, czy mogę zamówić podobną?

Nie ma problemu, prosimy tylko dokładnie opisać kartę i jakie elementy zawierała. Pomocne będzie zdjęcie, zrobione nawet telefonem komórkowym. Przygotujemy projekt z Państwa grafiką zawierający podobne elementy.

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia ?

Minimalna wielkość zamówienia to 120szt.

Najczęściej możliwe jest wykonanie mniejszej ilości, ale zależy to od stopnia skomplikowania projektu i od elementów dodatkowych mających znaleźć się na karcie.

Jaką ilość należy zamówić aby było to dla mnie najbardziej opłacalne ?

Tutaj wszystko zależy od ilości klientów, którzy mają być obdarowani lub kupią kartę oraz od zasięgu akcji marketingowej, w której karty będą brały udział. Na pewno warto zamówić karty z zapasem, tak aby wystarczyły na co najmniej klika miesięcy.

Ile kosztuje karta ?

Karty plastikowe to tylko z pozoru proste produkty, a ich cena zależy od wielu czynników takich jak nakład czy dodatkowe opcje. Dlatego najlepiej skontaktować się z jednym z naszych handlowców w celu uzyskania wyceny i ewentualnych sugestii.

Dział handlowy, e-mail: biuro@cardon.pl

Marcin Doniec, e-mail: marcin.doniec@cardon.pl

Jak zapłacić za karty ?

Pierwsze dwa zamówienia są płatne w formie przedpłaty wynoszącej 100% wartości zamówienia netto. Następne zlecenia otrzymują 14 dniowy, odroczony termin płatności.

Jak długo będę czekał na realizację zlecenia ?

Termin realizacji zależy od wielkości zlecenia oraz od tego co dokładnie znajduje się na karcie.

Orientacyjny termin realizacji dla większości zleceń to 14 dni. Termin realizacji potwierdzamy każdorazowo przy przyjęciu zamówienia.

Ile kosztuje wysyłka ?

Koszt wysyłki na terenie całej Polski to 25 zł (zamówienia do 5tys. sztuk). Towar dostarcza firma UPS lub DPD (do wyboru).

Czy możliwy jest odbiór osobisty ?

Tak, nasza firma mieści się z Krakowie przy ul. Kurczaba 25 . Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

W wyjątkowych sytuacjach możliwy jest odbiór w innych godzinach, po wcześniejszym umówieniu.