Karty RFID / Karty NFC

 

Co tą są karty RFID ? To inaczej : karty inteligentne, karty NFC,karty zbliżeniowe IC/ID, karty secure

Karty RFID to karty plastikowe z wbudowanym mikroczipem i anteną. Karty NFC z  uwagi na swoją funkcjonalność  stosuje sie szeroko jako karta kontroli dostępu, karta identyfikacyjna pracownika, karta klucza hotelowego czy też karta parkingowa. Warto podkreślić,że cały układ elektroniczny stanowiący część karty IC/ID (karty inteligentnej) jest „zlaminowany”  we wnętrzu karty dzięki czemu absolutnie  nie wpływa na estetykę karty plastikowej (jest niewidoczny). Warto podkreślić,żę odczyt informacji przebiega całkowicie bezprzewodowo,czyli bez konieczności włożenia karty do czytnika, wystarczy kartę rfid zbliżyć do urządzenia,  aby za pośrednictwem fal radiowych nastąpiła wymiana danych .

 

Cena 4,50 / szt *

 • moduł zbliżeniowy/ elektroniczny : UNIQUE (TK4100), MIFAREHITAGQ5
 • materiał: PVC, grubość: 0,84 mm, zaokrąglone rogi
 • dwustronna laminacja błyszcząca lub matowa
 • pełny kolor CMYK

Karty RFId

 * cena dotyczy zamówienia min 100 szt (zależy od zamówionej ilości i opcji dodatkowych) tikowy

 

Wyślij zapytanie.

 

  *

  *

  ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  MODUŁY STOSOWANE W KARTACH RFID/ KARTACH NFC

  ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  • Unique
  • Mifare
  • Hitag
  • Q5
  • Icode

  Aby dowiedzeć się więcej o modułach stosowanych w kartach NFC Zaglądnij tutaj . Wyjaśniamy nie tylko jakie są rodzaje chipów, ale i opisujemy jakie jeszcze elementy można zastosować na kartach plastikowych, aby zwiększyć ich funkcjonalność.

  Warto zwrócić w tym miejscu uwagę, że różnica między produkowanymi przez nas w  Polsce kartami rfid a najpopularniejszą ofertą rynkowa jest często kolosalna. Pozostaje tu wymienić, że w naszej firmie oferujemy:

  1. Oryginalny chip
  2. Elektroniczną jednostkową weryfikację
  3. Cyfrowy wydruk gwarantujący perfekcyjną kolorystykękarty zblizeniowe infografika
  4. Dwustronna laminacja podnosząca wielokrotnie trwałość karty
  5. Krótki – kilkudniowy czas realizacji

  Skontaktuj się z nami.


  NIEZBĘDNE DODATKI  PRZY KARTACH RFID / KARTACH NFC