IMIENNE IDENTYFIKATORY DLA PRACOWNIKÓW
– trwałość kart plastikowych

różne rodzaje identyfikatorów dla pracowników

SPECYFIKACJA:

Identyfikatory dla pracowników – wymiary:

 • 54 x 86 mm
 • 86 x 54 mm
 • 80 x 120mm

Grubość:
0.76 mm

Laminacja:
folia PVC (błysk lub mat)

Większość korporacji zarówno w Polsce jak i zagranica korzysta z identyfikatorów dla pracowników od wielu lat. Ten sposób identyfikacji osób zatrudnionych w firmie coraz częściej przyjmowany jest także przez mniejsze przedsiębiorstwa całkowicie niezależnie od branży w jakiej funkcjonują. Wykorzystują one identyfikatory firmowe do zapewnienia lepszej komunikacji na linii pracownik-pracownik, ale także pracownik-klient co w większych firmach stanowi niezbędny element sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Trzeba zaznaczyć, że wszystkie identyfikatory pracowników, niezależnie czy są to tylko identyfikatory imienne czy identyfikatory RFID każdego dnia zostają narażane na uszkodzenia i zniszczenia. Dlatego najlepiej aby poza wyjątkowo eleganckim wykonaniem posiadały wysoką trwałość laminowanych kart plastikowych. Dowiedz się więcej o identyfikatorach plastikowych

ZBUDUJ SWÓJ IDENTYFIKATOR

Każdy identyfikator dla pracownika w postaci karty plastikowej może zostać wyposażony w dowolną kombinację poniższych elementów:

 • identyfikatory dla pracownikówpersonalizacja imienna
 • personalizacja zdjęciem
 • pasek do podpisu
 • otwór
 • moduł elektroniczny (chip, RFID)
 • pasek magnetyczny, kod kreskowy, hologram

 

Etui na identyfikator

W celu zwiększenia trwałości oraz wygody użytkowania identyfikatory dla pracowników zazwyczaj kupowane są w zestawie z plastikowym etui, popularnie zwany również holderem. Takie dodatkowe zabezpieczenie nie tylko uodporni identyfikatory firmowe na złamania, ale także pozwoli na łatwe zapięcie smyczy lub żabki.

 

 

identyfikatory imienne z etui
identyfikatory firmowe z klipsem
etui na identyfikator
Etui na identyfikator

IDENTYFIKATORY RFID…

Identyfikatory firmowe często poza swoją podstawową rolą, czyli wizualną identyfikacją pracowników, muszą służyć dodatkowo jako klucz dostępu do pomieszczeń lub urządzeń. Z reguły stanowią także istotny element wszelkiego rodzaju systemów rejestracji czasu pracy i w tym celu wyposaża się je w moduł zbliżeniowy. Umieszczona wewnątrz kart elektronika tworzy właśnie identyfikatory RFID zwane także identyfikatorami zbliżeniowymi. Wybór modułu zbliżeniowego determinuje zazwyczaj system, zainstalowane czytniki i główne przeznaczenie kart.

WIĘCEJ O MODUŁACH ZBLIŻENIOWYCH


SERWIS PERSONALIZACJI

serwis personalizacji identyfikatorów dla pracownikówWłaściwie w każdej firmie z czasem występuje rotacja wśród pracowników. Powstają nowe etaty, zatrudniani są nowi ludzie, a dotychczasowi zmieniają swoje stanowiska. Pojawia się wówczas potrzeba dodruku dodatkowych identyfikatorów dla pracowników z aktualnymi danymi i zdjęciami. Mając na uwadze wielkość rotacji najlepszym rozwiązaniem jest przewidzenie takiej sytuacji już przy pierwszej produkcji identyfikatorów firmowych.  Można wtedy zlecić wydruk tzw. „blankietów” (identyfikatorów bez danych personalnych ze stałą grafiką), które przechowywane są w naszym depozycie. W przypadku pojawienia się nowych pracowników przesyłana jest uzupełniająca baza według której personalizujemy blankiety tworząc tym samym imienne identyfikatory.


IDENTYFIKATORY FIRMOWE – CENNIK, czyli co kształtuje cenę

Wycena laminowanych identyfikatorów dla pracowników następuje w oparciu o kilka czynników:

 • nakład
 • wymiar – identyfikatory dla pracowników dostępne są w dwóch rozmiarach 86×54 oraz 120×80
 • rodzaj personalizacji – czy identyfikatory mają posiadać zmienne dane personalne jak imię, nazwisko, stanowisko
 • personalizacja zdjęciem – czy identyfikatory imienne mają mieć dodatkowo nadrukowane zdjęcia osób
 • sposób przygotowania bazy danych – czy baza, zdjęcia muszą zostać dodatkowo dostosowane do druku
 • dodatkowe opcje jak moduł zbliżeniowy, pasek magnetyczny, kod kreskowy czy etui na identyfikator
 • serwis personalizacjiJako producent z wieloletnim doświadczeniem w druku wszelkiego rodzaju identyfikatorów doradzimy optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb każdej firmy.

UZYSKAJ WYCENĘ


IDENTYFIKATORY DLA PRACOWNIKÓW – NIEZBĘDNE AKCESORIA


identyfikatorySMYCZE REKLAMOWE

ZWIJANA SMYCZ/ SKIPASS

ZAKOŃCZENIA 

DRUKARKI DO BIEŻĄCEJ  PERSONALIZACJI

MAGNESY

identyfikatory plastikowe

ETUI TWARDE

ETUI Z KLIPSEM I AGRAFKĄ

FOLIOPIS