o_nas_cardon_budynekFirma CARDON od ponad 8 lat zajmuje się produkcją kart plastikowych, personalizacją oraz usługami mailingowymi.

Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji kart rabatowych i lojalnościowych z kodami kreskowymi oraz paskami magnetycznymi. Ze względu na swoje szerokie możliwości zastosowania, te produkty nadal stanowią główną część naszej działalności. Po kilku latach poszerzyliśmy naszą ofertę o bardziej zaawansowane technologicznie karty chipowe oraz coraz częściej wykorzystywane karty RFID. Równocześnie budowaliśmy dział akcesoriów do kart plastikowych gdzie aktualnie można nabyć m. innymi: etui, smycze, łańcuszki i zawieszki.

Od początku istnienia firmy przyświecał nam jeden cel – zapewnienie kompleksowej obsługi we wszystkich obszarach związanych z kartami plastikowymi. Dlatego następnym krokiem było włączenie do oferty usług poligraficznych i tak od 2011r drukujemy także materiały papierowe m.in.  nośniki karty, ulotki, tekturowe euro zawieszki oraz koperty.

To co odróżnia nas od konkurencji to możliwość wyprodukowania i zamówienia w jednym miejscu wszystkich składowych kampanii marketingowej tj. kart i materiałów reklamowych. Wszystkie elementy możemy spersonalizować imiennie i zorganizować ich wysyłkę, także bezpośrednio do klienta.

Nie obawiamy się nietypowych zleceń, jeżeli danej usługi nie da się wykonać na automatach, na pewno zaproponujemy rozwiązanie pozwalające wykonać produkt spełniający Państwa oczekiwania.

Nasi handlowcy mają wieloletnie doświadczenie w branży kart plastikowych a także bardzo szeroką wiedzę w dziedzinie poligrafii. Naszymi klientami są m. innymi hotele, restauracje, supermarkety, biblioteki, apteki, kluby fitness, towarzystwa ubezpieczeniowe, banki i wiele innych. Dzięki temu wiemy jakie rozwiązania są najlepsze dla danej branży, znamy aktualne trendy i doradzimy co najlepiej będzie działać w Państwa firmie.

Stawiamy na najwyższe standardy obsługi, profesjonalizm, szybkość działania i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników.

Zapraszamy 🙂